0868AT43A0020E
Mfr.Part #
0868AT43A0020E
Manufacturer
Johanson Technology
Package/Case
Datasheet
0868AT43A0020E
Description
RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
Stock
96865
Manufacturer :
Johanson Technology
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Chip
Applications :
Features :
Frequency (Center/Band) :
868MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
858MHz ~ 878MHz
Gain :
-1dBi
Ingress Protection :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Bands :
1
Power - Max :
3 W